Shoqërimi i Vrenozit në polici/ Meta zbulon kush fshihet pas denoncimit

Shqipëria

Shoqërimi i Vrenozit në polici/ Meta zbulon kush fshihet pas denoncimit

Më: 26 janar 2022 Në ora: 22:19
Ilir Vrenozi

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se kush qëndron pas denoncimit të korçarit të famshëm, Ilir Vrenozi.

Vrenozi pak para takimit të Lulzim Bashës në Korçë është shoqëruar në polici.

Meta hamendëson se ka qenë Salianji ai që ka bërë denoncimin 4 orë para takimit që mos prishej imazhi i takimit.

“Ndalon Ilir Vrenozin sepse ka çuar rrezik vetë Salianji te komisari dixhital denoncimin 4 orë që mos i prishej imazhi i takimit dhe mirë ka bërë”, tha Meta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat