LSI regjistrohet në zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit

Shqipëria

LSI regjistrohet në zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit

Më: 28 janar 2022 Në ora: 12:52
Foto ilustrim

Levizja Socialiste për Integrim ka derguar ne KQZ kerkesen per regjistrim ne zgjedhjet e pjesshme vendore te dates 6 mars.

Zgjedhjet lokale do te mbahen ne 6 bashki, Durres, Lushnje, Shkoder, Rrogozhine, Diber dhe Vore.

Me heret kerkesen per regjistrim ne keto zgjedhje e ka dorezuar ne KQZ.

Edhe PS se bashku me PD.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat