Të shtëna armësh në Elbasan, gjendet i plagosur në rrugë një i ri

Shqipëria

Të shtëna armësh në Elbasan, gjendet i plagosur në rrugë një i ri

Më: 28 shkurt 2022 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Policia e Elbasanit njofton se rreth orës 22:15 në Urgjencën e Spitalit Rajonal të këtij qyteti është dërguar i plagosur në krah shtetasi K. C.. I plagosuri është futur në sallën e operacionit dhe për momentin nuk ka të dhëna për gjendjen e tij. 

Mësohet se i riu, rreth 30 vjeç është qëlluar me armë zjarri në rrethana ende të paqarta.

Ai është gjetur nga kalimtarë në rrugë i mbuluar në gjak dhe më pas është dërguar me urgjencë në spital.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e saj. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat