Sikur nëpër filma, vajza hidhet nga kati i tretë për t’i shpëtuar flakëve

Shqipëria

Sikur nëpër filma, vajza hidhet nga kati i tretë për t’i shpëtuar flakëve

Më: 9 mars 2022 Në ora: 10:18
Konvikti në Qytet Studenti

Mëngjesin e sotëm mori flakë një dhomë në katin e tretë të godinës 28-29 në Qytet Studenti.

Policia raportoi se dhoma ishte e pabanueshme dhe zjarri kishte shkaktuar vetëm dëme materiale.

Së fundmi raportohet se zjarri ka rënë si shkak i një rezistence elektrike dhe se në dhomë banonte një studente, e cila është hedhur nga ballkoni për t’i shpëtuar flakëve.

Mësohet se e reja ka thyer këmbën, ndërsa pritet të zbardhen detaje të reja mbi ngjarjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat