Bie zjarr në një pyll në fshatin Shushicë të Elbasanit

Shqipëria

Bie zjarr në një pyll në fshatin Shushicë të Elbasanit

Më: 20 mars 2022 Në ora: 20:37
Foto ilustrim

Mbrëmjen e sotme, ka rënë zjarr në një pyll në fshatin Shushicë të Elbasanit.

Zjarrfikësit po punojnë për fikjen e zjarrit. Kjo është vatra e dytë gjatë ditës së sotme.

Një tjetër zjarr u lokalizua në fshatin Petresh.

Zjarret favorizohen nga era, ndërsa është e vështirë puna për vënien e tyre nën kontroll.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat