Elbasan/ Makina përplas adoleshenten te kryqëzimi i poliklinikës

Shqipëria

Elbasan/ Makina përplas adoleshenten te kryqëzimi i poliklinikës

Më: 6 prill 2022 Në ora: 16:00
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Elbasan në lagjen ‘Qemal Stafa’ vendin e njohur si Kryqëzimi i poliklinikës.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se është aksidentuar një adoleshente në moshën 17-vjeçare  e cila ka qenë në lëvizje.

Ende nuk dihet gjendje shëndetësore e adoleshentes ndërkohë policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë ka filluar edhe hetimi për shkaqet e aksidentit

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat