Temperaturat e larta sjellin dyndje qytetarësh në bregdet

Shqipëria

Temperaturat e larta sjellin dyndje qytetarësh në bregdet

Më: 15 maj 2022 Në ora: 12:01
Foto ilustrim

Temperaturat e larta kanë sjellë dyndje të qytetarëve në bregdet këtë të diel.

Qytetarët nuk kanë nguruar që të shijojnë rrezet e diellit  me hapjen e sezonit për 2022-shin.

E gjithë java është mbizotëruar nga temperature të larta, ndërsa sot termometri pritet të prekë shifrën 27 gradë Celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat