Aksident në Korçë, “X6” përplaset me taksinë dhe përfundon në kanal

Shqipëria

Aksident në Korçë, “X6” përplaset me taksinë dhe përfundon në kanal

Më: 18 maj 2022 Në ora: 11:20
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Lumalas të Korçës, ku janë përplasur dy automjete.

Një mjet tip “X6” është përplasur me një taksi, e si pasojë i ka ikur njëra gomë dhe ka ikur zvarrë për gati 1 km, duke përfunduar në kanal.

Fatmirësisht, nuk ka të lënduar nga aksidenti, por vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat