Zjarr në ish-zyrat e PD-së në Fier, vështirësi për shuarjen e flakëve

Shqipëria

Zjarr në ish-zyrat e PD-së në Fier, vështirësi për shuarjen e flakëve

Më: 19 maj 2022 Në ora: 19:20
Zjarr në ish-zyrat e PD-së në Fier

Kati i tretë i një godine në Fier është përfshirë nga flakët këtë pasdite.

Këto ambiente janë përdor më parë për zyrat e Partisë Demokratike, ndërsa aktualisht janë të pabanuara.

Në katin e parë ta godinës ndodhet edhe çerdhja nr.1 e qytetit.

Zjarrfikësit janë duke punuar por është e vështirë shuarja e flakëve. Zjarrfikësit janë lajmëruar nga banorë të zonës të cilët kanë parë të dalë tym nga dritaret.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat