Gjenden të varur 2 persona në Fier, reagon policia

Shqipëria

Gjenden të varur 2 persona në Fier, reagon policia

Më: 21 maj 2022 Në ora: 09:59
Ilustrim

Dy persona janë gjetur të vdekur në Fier gjatë ditës së djeshme.

Bëhet fjalë për dy raste të ndryshme, ku shtetasja shtetasja F. R., 53 vjeçe është gjetur e vetëvarur në Lushnjë.

Kurse shtetasi S.B, 88 vjeç është gjetur i vetëvarur në Divjakë.

Viktimat janë gjetur të pajetë nga ana e familjarëve, ndërsa dyshohet se në të dy rastet kemi të bëjmë me depresionin si shkak i vetëvrasjeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat