Ra nga lartësia teksa punonte, humb jetën 28 vjeçari në Laç

Shqipëria

Ra nga lartësia teksa punonte, humb jetën 28 vjeçari në Laç

Më: 25 maj 2022 Në ora: 19:35
Foto ilustrim

Një 28 vjeçar ka humbur jetën, pasi ra nga lartësia e një pallati që ishte duke u rindërtuar në Laç.

Burimet bëjnë me dije se aksidenti dyshohet të ketë ndodhur për shkak të mungesës së sigurisë në punë, ndërsa policia ka nisur një hetim për ngjarjen.

Pas këtij aksidenti të ndodhur është arrestuar përgjegjësi i firmës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat