Aksident pranë Kopshtit Botanik, pamjet e makinës së shkatërruar

Shqipëria

Aksident pranë Kopshtit Botanik, pamjet e makinës së shkatërruar

Më: 20 qershor 2022 Në ora: 21:13
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë pranë Kopshtit Botanik.

LSA ka publikuar fotot nga aksidenti, ku duket makina e përplasur në pjesën e përparme.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar apo jo.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat