Predhë në vend të kandilit/ Pushuesit zhyten në brigjet e Karaburunit dhe gjejnë municionin luftarak

Shqipëria

Predhë në vend të kandilit/ Pushuesit zhyten në brigjet e Karaburunit dhe gjejnë municionin luftarak

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 15:07
Pushuesit zhyten në brigjet e Karaburunit dhe gjejnë municionin luftarak

Në një nga plazhet  e Karaburunit disa pushues që u zhytën në ujërat e kristalta të gadishullit kanë vënë re një predhë të pa plasur.

Policia kufitare është njoftuar për të hequr predhën nga deti.

Municioni luftarak nodhet pranë bregut të detit, në një thellësi jo më shumë se dy metra.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat