Katër alpinistë bllokohen në Majën e Brijasit në Valbonë, kërkohet ndihma me helikopter

Shqipëria

Katër alpinistë bllokohen në Majën e Brijasit në Valbonë, kërkohet ndihma me helikopter

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 18:16
Ilustrim

Katër alpinistë kërkojnë ndihmën e shpejtë me urgjencë.

Ata janë bllokuar në Majën e Brijasit në Valbonë.

Burime për media bëjnë me dije se ka të dëmtuar.

Njëri prej tyre ka thyer këmbën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat