Rrëzohet duke zbritur nga vetura, vdes 60 vjeçari

Shqipëria

Rrëzohet duke zbritur nga vetura, vdes 60 vjeçari

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 14:46
Foto ilustrim

Një aksident sa i pazakontë aq edhe tragjik i mori jetën një burri në Dibër.

Bëhet fjalë për një 60-vjeçar me iniciale N. B., i cili teksa po zbriste nga makina e parkuar ku ishte pasagjer, u rrëzua aksidentalisht.

Sipas policisë, 60-vjeçari mori dëmtime të rënda në kokë.

Ai u dërgua për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës në Tiranë, por nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë.

Me qëllim zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje, autoritetet thonë se vijojnë hetimet./tvklan

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat