Shpërthen eksploziv në një garazh në Sarandë, shkaktohen vetëm dëme materiale

Shqipëria

Shpërthen eksploziv në një garazh në Sarandë, shkaktohen vetëm dëme materiale

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 23:10
Foto ilustrim

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në lagjen nr.4, në  Sarandë,

Policia ka sqaruar që ngjarja ka ndodhur në hyrjen e një garazhi, në pronësi të shtetasit M. M, ku si pasojë janë shkaktuar dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor, për të kryer veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat