Të shtëna me armë në afërsi të Radhimës, dyshime për një të plagosur

Shqipëria

Të shtëna me armë në afërsi të Radhimës, dyshime për një të plagosur

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 13:02
Foto ilustrim

ë shtëna me armë zjarri në Radhimë të Vlorës.

Nga të dhënat e para raportohet për një person të plagosur.

Ngjarja sapo ka ndodhur.

Ndërsa policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat