Apartamenti përfshihet nga flakët në Vlorë, momenti kur ndërhyjnë zjarrfikësit

Shqipëria

Apartamenti përfshihet nga flakët në Vlorë, momenti kur ndërhyjnë zjarrfikësit

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 11:26
Foto ilustrim

Një  apartament në katin e dytë në lagjen “Rilindja” në Vlorë është përfshirë nga flakët.

Zjarri ka rënë fillimisht në kuzhinë, e cila është djegur pjesërisht.

Ndërhyrja e zjarrfikëseve ka bërë të mundur shpëtimin e një të moshuari që ndodhej në banesë.

Sipas informacioneve, shtëpia është në pronësi të Tare Sejdiut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat