Trafik i rënduar në Milot/ Pushuesit nga Kosova dynden drejt Shqipërisë

Shqipëria

Trafik i rënduar në Milot/ Pushuesit nga Kosova dynden drejt Shqipërisë

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 15:30
Foto ilustrim

Këto janë pamjet e aksit rrugor pranë degëzimit në kryqëzimin e Milotit.

Radha kilometrike e automjeteve ka paralizuar trafikun që në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne.

Qindra pushues nga Kosova kanë zgjedhur bregdetin shqiptar për pushimet.

Policia rrugore është vendosur në pikat kyçe për të normalizuar situatën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat