E ndaloi befasisht policia, arrestohet 24-vjeçari në Fier

Shqipëria

E ndaloi befasisht policia, arrestohet 24-vjeçari në Fier

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Një 24-vjeçar në Levan të Fierit është arrestuar.

Atij policia i ka gjetur një sasi të konsiderueshme kanabisi.

Arrestimi i tij u bë në kohën kur policia ndaloi për kontroll makinën në të cilën 24-vjeçari I.S. ishte pasagjer, dhe kanabisi u gjet në çantën e tij të supit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat