Alarm i rremë në Vlorë/ Telefonata anonime ‘ngre në këmbë’ policinë, në vendin e ngjarjes nuk gjendet asgjë

Shqipëria

Alarm i rremë në Vlorë/ Telefonata anonime ‘ngre në këmbë’ policinë, në vendin e ngjarjes nuk gjendet asgjë

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 21:22
Foto nga vendi i ngjarjes

Një telefonatë anonime ka ngritur në këmbë policinë e Vlorës.

Telefonata raportoi në sallën operative për të shtëna me armë dhe një person të plagosur, në vendin e quajtur ‘Bishti i kalldrëmit’.

Menjëherë pas njoftimit, forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes por nuk kanë gjetur asgjë.

Gjithashtu bëhet me dije se në Spitalin e Vlorës nuk ka mbërritur për ndihmë mjekësore asnjë person i lënduar me armë zjarri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat