Akuzohet se ka ngacmuar seksualisht të miturën, vihet nën hetim 71-vjeçari

Shqipëria

Akuzohet se ka ngacmuar seksualisht të miturën, vihet nën hetim 71-vjeçari

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 16:03
Ilustrim

Një 71-vjeçar në fshatin Buzëmadh të Fierit është vënë nën hetim pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë 26-vjeçe.

Njoftimi i Policisë:

Një 71-vjeçar në fshatin Buzëmadh të Fierit është vënë nën hetim pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë 26-vjeçare. Materialet në ngarkim të 71-vjeçarit, i identifikuar vetëm me iniciale F.L., u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier për veprën penale “Ngacmimi seksual”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat