Plagosi me thikë vjehrrin dhe kunatin e tij në Vlorë, 27-vjeçari mbërrin në gjykatë për t’u njohur me masën e sigurisë

Shqipëria

Plagosi me thikë vjehrrin dhe kunatin e tij në Vlorë, 27-vjeçari mbërrin në gjykatë për t’u njohur me masën e sigurisë

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 10:42
Foto ilustrim

Ditën e sotme do të zhvillohet seanca gjyqësore ndaj 27-vjeçarit Rildi Koçja, i cili plagosi të dielën në Vlorë me thikë vjehrrin e tij, 62-vjeçarin Xhevdet Braushi dhe kunatin 30-vjeçar Albion Braushi.

Ai ka mbërritur në Gjykatën e Shkallës së Parë në Vlorë.

Ku pritet të njihet me masën e sigurisë ku prokuroria ka kërkuar arrest me burg.

Kujtojmë se ngjarja ndodhi më 4 dhjetor, rreth orës 21:30, në lagjen “1 Maji”, pas një konflikti për motive të dobta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat