Ngjarje e rëndë, burri vret gruan dhe vëllain e tij! Policia në kërkim të 75-vjeçarit

Shqipëria

Ngjarje e rëndë, burri vret gruan dhe vëllain e tij! Policia në kërkim të 75-vjeçarit

Më: 27 janar 2023 Në ora: 15:54
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Tervol në zonën e Gramshit. Një 75-vjeçar ka vrarë bashkëshorten dhe vëllain e tij.

Panorama TV mëson se shtetasi me iniciale Xh.S. 75-vjeç, ka vrarë bashkëshorten Z.S. dhe vëllain e tij me iniciale Sh.S.

Autoritetet janë nisur drejt vendngjarjes dhe po punojnë për kapjen e autorit. D

eri më tani nuk ka informacione mbi rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat