Alma Kaçi flet sërish për skandalin e bujshëm me Safet Gjicin

Shqipëria

Alma Kaçi flet sërish për skandalin e bujshëm me Safet Gjicin

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 11:23
Alma Kaçi

Në një rrëfim për Top News, Alma Kaçi e përfshirë në skandalin me kryebashkiakun Safet Gjici, ka treguar më shumë për situatën që ndodhet aktualisht.

Ajo tha se ka nevojë për mbrojtje dhe se e gjithë barra e kësaj situate i ka rënë djalit të saj 12 vjeç.

“I drejtohem shtetit. Unë jetoj vetëm më djalin që e kam vetëm 12 vjeç, i ka rënë e gjithë barra atij. Kam pasur telefonata”

Gazetarja: Si po e mbroni fëmijën, që mos të hasë me ato pamje që u bënë virale?

“E kam shkëputur nga rrjetet sociale, e kam çuar në shkollë. I kam thënë vetëm se kam pasur një problem në punë. Uroj të mos e shohë videon.

Për punën do e vazhdoj, është i vetmi profesion që di të bëj, gazetaria investigative”, tha Alma Kaçi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat