“Erdhi në ditëlindjen time”, aktorja e njohur e prekur, kujton takimin e fundit me Mirush Kabashin

Shqipëria

“Erdhi në ditëlindjen time”, aktorja e njohur e prekur, kujton takimin e fundit me Mirush Kabashin

Më: 5 dhjetor 2023 Në ora: 09:09
“Erdhi në ditëlindjen time”, aktorja e njohur e prekur, kujton takimin e fundit me Mirush Kabashin

Aktorja e njohur Aishe Stari ka kujtuar takimin e saj të fundit me Mirush Kabashin, i cili u ndan sot nga jeta.

Në një lidhje telefonike për emisionin ‘Vila 24’ në News24 tha për moderatoren Anila Çela se për herë të fundit ishin takuar në ditëlindjen e saj, ndërsa takoheshin çdo javë në Durrës.

“Erdhi te ditëlindja ime pastaj takohesha shpesh sepse 1 herë në javë vinte në Durrës. Edhe na dukej sikur e kishin ende në Durrës, sikur nuk ishte larguar kurrë.

Bashkëpunimi i fundit mëgjithatë me Mirushin kemi qenë shokë dhe na lidhnin interesa të përbashkëta, kemi qenë shumë të afërt jo si në të njëjtin teatër, po si në të njëjtën shtëpi.”, tha ajo e prekur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat