Aksident në Fier, furgoni përplaset me barrierat mbrojtëse dhe përmbyset

Shqipëria

Aksident në Fier, furgoni përplaset me barrierat mbrojtëse dhe përmbyset

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 21:00
Pamje nga vendi i ngjarjes

Rreth orës 19:20 në aksin rrugor “Fier-Lushnjë”, në afërsi të Spitalit Memorial, shtetasi O. Ç., duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka goditur barrierat mbrojtëse të rrugës.

Si pasojë e goditjes janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Derisa punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat