Euro dhe dollari sërish "gropë", ja me sa blihen e shiten monedhat e tjera

Shqipëria

Euro dhe dollari sërish "gropë", ja me sa blihen e shiten monedhat e tjera

Më: 24 maj 2024 Në ora: 08:11
Foto ilustrim

Dollari amerikan ka pësuar një rritje të lehtë këtë të enjte më 24 maj, dhe ai blihet me 92,1 lekë dhe shitet me 92.9.

Monedha europiane euro vijon të qëndrojë në nivele të ulëta, ajo blihet me 100.0 dhe shitet me 100.8.

Paundi britanik blihet me 116.7 dhe shitet me 117.8.

Ndërkaq franga zvicerane blihet me 100.6 dhe shitet me 101.6

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat