Shkëmbim zjarri mes dy makinave në Tiranë, pranë QSUT - Bota Sot
Shkëmbim zjarri mes dy makinave në Tiranë, pranë QSUT

Tirana

Shkëmbim zjarri mes dy makinave në Tiranë, pranë QSUT

Më: 16 janar 2019 Në ora: 21:30
Ilustrim

Të shtëna me armë në kryeqytet. Fillimisht një qytetar informoi “BalkanWeb” se ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie kanë rrethuar zonën.

Raportohet se ka pasur të shtëna por nuk ka persona të lënduar.

Mësohet se është qëlluar me armë zjarri mes 2 makinash në lëvizje. Policia po punon për identifikimin e personave që kanë përdorur armët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...