Aksidenti pranë spitalit të Tiranës, plagoset një person - Bota Sot
Aksidenti pranë spitalit të Tiranës, plagoset një person

Tirana

Aksidenti pranë spitalit të Tiranës, plagoset një person

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 23:27
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, fare pranë Qendrës Spitalore Nënë Tereza. Një automjet është përplasur me një motoçikletë e për pasojë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit.

I riu aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve dhe sipas të dhënave paraprake ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq policia ka mberritur ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e shkaqeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat