Alarm fals për bombë në Ambasadën Çeke në Tiranë, pritet identifikimi i telefonuesit - Bota Sot
Alarm fals për bombë në Ambasadën Çeke në Tiranë, pritet identifikimi i telefonuesit

Tirana

Alarm fals për bombë në Ambasadën Çeke në Tiranë, pritet identifikimi i telefonuesit

Më: 30 tetor 2019 Në ora: 20:00
Ilustrim

Rezultoi fals alarmi për bombë pranë Ambasadës Çeke në Tiranë.

Pas kontrolleve të ushtruara, edhe me qen antieksploziv, asgjë e dyshimtë nuk u konstatua.

Në Policinë e Tiranës mbërriti një telefonatë nga një person i paidentifikuar, sipas të cilit në ambientet e institucionit diplomatik kishte bombë.

Policia bën me dije se po punon për identifikimin dhe më pas kapjen e telefonuesit anonim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat