Nesër Tirana pa drita, ja zonat dhe oraret - Bota Sot
Nesër Tirana pa drita, ja zonat dhe oraret

Tirana

Nesër Tirana pa drita, ja zonat dhe oraret

Më: 15 janar 2020 Në ora: 17:50
Ilustrim

Nesër pritet që disa zona në kryeqytet të kenë ndërprerje të energjisë elektrike pasi do të kryhen punime për rikonstruksionin e disa kabinave.

OSHEE njofton se në datën 16 janar do të stakohet energjia në këto zona.

09:00-14:00

Pjesërisht Kodër Bërxullë pjesërisht, afër Urës së Limuthit

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Njazi Meka”, rruga “Vath Koreshi”, rruga “Mihal Grameno”

Po ashtu për shkak të investimit pēr fuqizimin e NST Farkë nga OSSH (pjesë e OSHEE Group), më 16 Janar, ora 00:00-07:00 do të ketë kufizim të energjisë ⚡në zonat:

Pjesërisht Lundër, Vilat dhe Farkë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat