Tjetër tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Tirana

Tjetër tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Më: 2 mars 2020 Në ora: 11:23
Foto ilustrim

Një tjetër tërmet ka goditur Shqipërinë sot.

Raportohet se lëkundjet kanë qenë 3.1 ballë dhe nuk janë ndier shumë në sipërfaqe të tokës.

Epiqendra e tij ka qenë rreth 14 kilometra nga Vora.

Lëkundjet janë ndjerë në zonën e Durrësit, Kavajës, Krujës dhe lehtë në Tiranë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat