Covid-19 mbyll minibashkinë 2 në Tiranë

Tirana

Covid-19 mbyll minibashkinë 2 në Tiranë

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 15:53
Tiranë

Koronavirusi ka mbyllur minibashkinë numër dy në Tiranë.

Burime bëjnë të ditur se një rast është konfirmuar pozitiv.

Punonjësit janë larguar në shtëpi nga mëngjesi i djeshëm dhe i është thënë që të qëndrojnë në shtëpi deri të hënën.

Ndërkohë është bërë dezinfektimi dhe punonjësve i është marrë tamponi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat