Makina e Policisë përplaset me një motor

Tirana

Makina e Policisë përplaset me një motor

Më: 1 nëntor 2020 Në ora: 20:16
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjes e kësaj të diele (01.11.2020) në Tiranë.

Njoftimi:

Me datë 01.11.2020, rreth orës 18:55, në Kombinat, mjeti i policisë me drejtues shtetasin E.Gj, është përfshirë në një përplasje me mjetin motorr me drejtues A.K., i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat