Shiu përmbyt rrugët pranë “Qytetit Studenti” - Bota Sot
Shiu përmbyt rrugët pranë “Qytetit Studenti”

Tirana

E premte, 19 tetor 2018

Shiu përmbyt rrugët pranë “Qytetit Studenti”

Më: 11 maj 2018 Në ora: 17:30
Pamje nga Tirana

Ka mjaftuar vetëm pak minuta shi me intensitet të lartë dhe rrugën pranë Qytetit Studenti në Tiranë janë përmbytur.

Në videot e dërguara në “Ti Rporton” në Top Channel, duken rrugën e mbushura nga uji, ndërsa njerëzit kanë mbetur të bllokuar në trotuare.

Por një situatë problematike është krijuar edhe në disa zona të tjera të Tiranës si pasojë e reshjeve me intensitet të lartë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test