Nuk e keni parë kurrë një propozim martese kaq romantik në mes të sheshit “Skënderbej” - Bota Sot
Nuk e keni parë kurrë një propozim martese kaq romantik në mes të sheshit “Skënderbej”

Tirana

Nuk e keni parë kurrë një propozim martese kaq romantik në mes të sheshit “Skënderbej”

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 07:11
Propozimi martese

Muzikë, kërcim, njerëz që xhirojnë me telefon, në një pasdite të bukur Besmiri zgjodhi pikërisht sheshin Skënderbej për t’i propozuar për martesë vajzës së tij të zemrës.

“Zemër a do të martohesh me mua”, tha ai teksa iu ul në gjunjë dhe përgjigja ishte një Po e fortë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...