"Lulet e Pranverës", 6 të arrestuarit në Vlorë sot dalin para gjykatës - Bota Sot
"Lulet e Pranverës", 6 të arrestuarit në Vlorë sot dalin para gjykatës

Vlora

"Lulet e Pranverës", 6 të arrestuarit në Vlorë sot dalin para gjykatës

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 10:14
Foto

Gjashtë të arrestuarit në Vlorë për operacionin "Lulet e Pranverës" kanë dalë sot para gjykatës për tu njohur me rivlerësimin e masës së sigurisë.

Masat e sigurisë do të zhvillohen të ndara, në bazë të dosjeve penale dhe urdhër porosive të mbërritura nga Italia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...