Katër tregimet kryesore të fushatës zgjedhore sipas Blerim Latifit

Aktuale

Katër tregimet kryesore të fushatës zgjedhore sipas Blerim Latifit

Më: 12 janar 2021 Në ora: 10:21
Blerim Latifi

Profesori i filozofisë politike, Blerim Latifi ka folur për katër tregimet të fushatës zgjedhore.

Përmes një postim në “Facebook”, Latifi ka thënë që këtë fushatë janë duke e mbizotëruar katër tregime nga katër parti politike.

Postimi i tij i plotë:

Katër tregimet kryesore të fushatës zgjedhore

Tregimi i VV: Këta e kanë vjedhë, degradu e shkatërru Kosovën që 20 vjet, ja ku jemi ne për t’i bërë gjërat siç duhet!

Tregimi i LDK: Ne i rivendosëm marrëdhëniet me Amerikën dhe aleatët, të cilat i prishi VV.

Tregimi i PDK: VV dhe LDK dështuan të qeverisin ; UÇK! UÇK! UÇK!

Tregimi i AAK-: Ramushi president! Ramushi president!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat