Hamiti “thumbon” Vjosa Osmanin: Hipokrizia ka emër, jep sinjal djathtas e shkon majtas

Aktuale

Hamiti “thumbon” Vjosa Osmanin: Hipokrizia ka emër, jep sinjal djathtas e shkon majtas

Më: 14 janar 2021 Në ora: 21:42
Muhamet Hamiti dhe Vjosa Osmani

Muhamet Hamiti nga Lidhja Demokratike e Kosovës e ka ‘thumbuar’ Vjosa Osmanin, pasi kjo e fundit bëri të ditur se do të garojë në listë të përbashkët me Lëvizjen Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Hamiti përmes një njoftimi në Facebook ka thënë se hipokrizia ka emër, duke e ‘thumbuar’ kështu Vjosa Osmanin.

“Hipokrizia ka emër. Sinjalizon nga e djathta, shkon në të majtën”, ka shkruar Hamiti.

Kujtojmë se Vjosa Osmani u shkarkua nga kryesia e LDK-së gjatë kohës së pandemisë. Pas këtij vendimi, Avdullah Hoti u emërua nënkryetar i LDK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat