Profesori ka një mesazh për ata që po përdorin presidentin Rugova për fushata elektorale

Aktuale

Profesori ka një mesazh për ata që po përdorin presidentin Rugova për fushata elektorale

Nga: M.H Më: 16 janar 2021 Në ora: 19:44
Foto ilustrim nga "Bota sot"

Profesori univeristar Enver Bytyçi përmes një shkrimi në facebok ka shkruar në lidhje me Rugovizimin dhe tentativat që po bëhen në fushtata elektorale.

Bytyçi thotë që rugovizmi nuk është nishan por filozofi e flamur e që nuk mund ta tundësh vetëm në fushtata elektorale, transmeton “Bota sot”

Postimi i plotë

Rugovizmi nuk është nishan, është filozofi, flamur! Por flamur që nuk mund ta tundësh vetëm në fushatë elektorale! Çdo spekullim me Rugovën është anti-rugovizëm!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat