I afërmi i Adnan Januzajt kandidat për deputet

Aktuale

I afërmi i Adnan Januzajt kandidat për deputet

Më: 16 janar 2021 Në ora: 23:43
Valdet Januzaj dhe Albin Kurti

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar emrat e kandidatëve për deputetët për zgjedhjet e 14 shkurtit

Kushëriri i afërt i Adnan Januzajt, Valdet Januzaj është në listën e Lëvizjes Vetëvendosje për deputet.

Valdeti ka zgjedhur numrin 44-të.

Numër ky që e barte dikur në fanellë ish-lojtari i Manchester Unitedit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat