Osmani takon rininë: Është e rëndësishme që investimi shtetëror të drejtohet në këtë pasuri që ka vendi

Aktuale

Osmani takon rininë: Është e rëndësishme që investimi shtetëror të drejtohet në këtë pasuri që ka vendi

Më: 22 janar 2021 Në ora: 18:44
Vjosa Osmani

U.d e presidentes Vjosa Osmani, ka takuar rininë, në një ngjarje ku këta të fundit patën mundësi t’i bëjnë edhe pyetje.

Osmani tha se është shumë e rëndësishme që investimi shtetëror të drejtohet në këtë pasuri që ka vendi.

Ajo shtoi se ndryshimet në arsim kërkojnë më shumë se një mandat.

Pjesë e kësaj ngjarje ishte edhe Arben Vitia dhe kandidatët e listës së Osmanit për deputetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat