Edhe bashkëluftëtarët e Sali Çekut dhe Tahir Zemajt në përkrahje të Marigona Gecit

Aktuale

Edhe bashkëluftëtarët e Sali Çekut dhe Tahir Zemajt në përkrahje të Marigona Gecit

Nga: N.Sh Më: 27 janar 2021 Në ora: 16:34
Pamje nga Deçani

Kandidatja për deputete e LDK-së, Marigona Geci me numër 24, po merr përkrahje anë e mbanë Kosovës.

Një përkrahje të madhe ka marr sot edhe nga Deçani.

Bashkëluftëtarët e Sali Çekut dhe Tahir Zemajt janë takuar sot me Gani Gecin në Deçan, ku i kanë dhënë përkrahje për Marigonën.

Postimi i plotë:

Shteti është Shtet

Marigona Geci nr. 24

Armend Zemaj nr. 17

Sot në Deçanin e Salih Çekut, në Deçanin e Tahir Zemajt pata një takim të përzemërt me një grup të rinjsh dhe me Bashkëluftëtarët e Salih Çekut dhe Tahir Zemajt.

Shteti është Shtet Marigona Geci nr.24 Armend Zemaj nr.17 Sot në Deqanin e Salih Qekut në Deqanin e Tahir Zemajt pata...

Posted by Gani Geci on E mërkurë, 27 Janar 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat