Tomë Gashi: KQZ i mbeti besnike atyre që shkuan e kurrë mos u kthefshin

Aktuale

Tomë Gashi: KQZ i mbeti besnike atyre që shkuan e kurrë mos u kthefshin

Nga: G.B Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 20:01
Valdete Daka dhe Hashim Thaçi

 Avokati Tomë Gashi ka thënë se KQZ i mbeti besnike atyre që shkuan, e kurrë mos u kthefshin.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se KQZ nuk dërgoi as fletëvotime të mjaftueshme, pasi e dinte për kë do të votojnë qytetarët e Kosovës, përcjell Bota sot.

Postimi i tij i plotë:

KQZ i mbeti besnike atyre që shkuan e kurrë mos u kthefshin.

As fletëvotime të mjaftueshme nuk dërgoi.

Se e dinte qytetarët e Kosovës kë do ta votojnë!

Pastaj jo më ka barë VETËVENDOSJA! personin më të urryer në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat