Bulliqi: Në Llap morëm më shumë vota sesa në zgjedhjet lokale

Aktuale

Bulliqi: Në Llap morëm më shumë vota sesa në zgjedhjet lokale

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 20:20
Shpejtim Bulliqi

Kryetari i Komunës së Podujevës nga subjekti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka thënë se ata kanë fituar në këto zgjedhje të jashtëzakonshme në regjionin e Llapit.

“Kjo fitore iu takon qytetarëve, një punë dhe mund i madh është dhënë nga të gjithë që kanë punuar për të bërë ta bërë pamundurën”.

“Këtë herë kemi marrë më shumë vota në Llap se sa në zgjedhjet lokale që i patëm vitin e kaluar. Në çdo moment jemi duke i marrë rezultatet nga vendvotimet dhe jemi duke prirë deri tani”, ka thënë Bulliqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat