Bytyçi e quan të turpshëm reagimin e Kurtit për sulmin ndaj gazetarit

Aktuale

Bytyçi e quan të turpshëm reagimin e Kurtit për sulmin ndaj gazetarit

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 21:20
Avni Bytyçi

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, i ka reaguar kryetarit të VV-së, Albin Kurti, pasi ky i fundit dënoi sulmin ndaj gazetarit Visar Duriqi.

Ai një postim në Facebook ka thënë se ky reagim nga Kurti është i vonuar, teksa të njëjtin e ka cilësuar si të turpshëm.

“Reagimi i Albin Kurtit për sulmin ndaj Visar Duriqit është për turp.

Ankesa, fajësime dhe në fund urimi për shërim të shpejtë për viktimen pothuajse 20 orë pas sulmit e redukton deklaratën e tij në një reagim vetëm sa për të thënë”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat