Viti 92’/ Ismet Beqiri i ri në stilin alla “Beatles” në shoqëri të Demaçit e Rugovës

Aktuale

Viti 92’/ Ismet Beqiri i ri në stilin alla “Beatles” në shoqëri të Demaçit e Rugovës

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 01:03
Ismet Beqiri

Një letër e Demaçit drejtuar Rugovës u publikua sot nga shkrimtari, Shaip Beqiri.

Derisa një fotografi ishte ngjitur me tekstin, në praninë e Rugovës dhe Demaçit vërehet edhe ish-deputeti i LDK-së në legjislaturën e fundit të Kuvendit, Ismet Beqiri.

Një djalosh i ri në moshë, në stilin alla “Beatels”, Beqiri buzëqeshte këndshëm në atë fotografi.

Pamjet në vazhdim:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat