Babai i Eliza Hoxhës në gjendje të rëndë shëndetësore, kërkon ndihmë nga personat vullnetmirë

Aktuale

Babai i Eliza Hoxhës në gjendje të rëndë shëndetësore, kërkon ndihmë nga personat vullnetmirë

Më: 14 mars 2021 Në ora: 20:45
Eliza Hoxha

Deputetja e zgjedhur nga radhët e PDK-së, Eliza Hoxha, përmes një postimi në facebook ka treguar që babai i saj është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ajo shtoi se kërkon ndihmën e personave vullnetmirë t’i dalin në ndihmë.

Postimi në Facebook:

Pershendetje miq,

E kemi me urgjencë të sigurojmë plazmën e gjakut për babin, andaj persona që kane vullnetin e mire dhe sapo e kane kaluar Covidin e që e kanë grupin e gjakut A-Pozitiv apo A-Negativ të lajmërohen në QKUK, Transfuzionin e gjakut për dhurim nesër e pasnesër deri ne ora 14:00.

Na duhen dhurues me minimum 50+ antitrupa.

Ju faleminderoj paraprakisht për vullnetin e mirë dhe ndihmën.

Ps. Për detaje ju lutem na shkruani edhe në inbox ose mund të lajmëroheni në 044147690.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat