Profesori Maloku rrëfen bisedën e fundit që bëri me Cimën në QKUK, derisa po trajtoheshin për Covid

Aktuale

Profesori Maloku rrëfen bisedën e fundit që bëri me Cimën në QKUK, derisa po trajtoheshin për Covid

Më: 26 mars 2021 Në ora: 14:37
Fadil Maloku dhe Cima

Profesori universitar Fadil Maloku, i cili pak kohë më parë fitoi betejën me Covid, rrëfen bisedën që bëri në emergjencë në QKUK me Cimën kur ata po trajtoheshin në spital për Covid.

”Fjalët e tij ishin; “Prof. A edhe Ti këtu a…Ai iku, kurse unë ymërli u ktheva!” shkruan Maloku në Facebook.

Maloku tregon se me humoristin Cima ishin edhe komshinj në Prishtinë.

Postimi i plotë:

Komshiu im Cima, na la!Iku në botën e amëshimit. Për herë të fundit u takova me te në emergjencë, ku që të dytē ishim në kontroll…! Fjalët e tij ishin; “Prof. A edhe Ti këtu a…Ai iku, kurse unë ymërli u ktheva! Zoti e mêshiroftë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat